IKU Eduards

www.malkdaris.lv

Igauņu firmas SAMI piekabināmā profesionālā sniega lāpsta.
Apstrādājamā josla 3m
SAMI Profesionālās sērijas sniega lāpstām ir hidrauliski regulējama vērstuve. Papildaprīkojumā piedāvājam arī hidrauliku strēles pagriešanai, lai darbu ar lāpstu padarītu vēl ērtāku un vieglāku. Profesionālās sērijas sniega lāpstas savietojamas ar 2. kategorijas trīspunktu uzkari. Varat izvēlēties vai to aprīkot ar gumijas, ledus vai parastajiem nažiem, jo lāpstas naži ir viegli maināmi. Sniega lāpstas konstrukcija veidota stingra un uzticama, kas nodrošina ilgu ekspluatācijas laiku. Lāpstas vērstuve ir viegli pagriežama, lai varētu strādāt gan braucot uz priekšu gan atpakaļgaitā.  Lāpstas iespējams aprīkot arī ar spiedtvertni jeb hidraulisko dempferi, kas samazinās risku sabojāt tehniku uztriecoties kādam šķērslim.
Mūsu misija:
"Kalpot saviem klientiem ar mīlestību, pieklājību un lielu apņemšanos radīt viņu biznesos vērtību."
Varējām aprakstīt visādus labumus, ko Jums dos mūsu piedāvātie produkti. Var arī gudri apskatīt dažādu sugu koku malkas siltumatdevi, bet īstenībā, mēs katrs zinām, ka malka dod siltumu un ka silti tas ir patīkami, komfortabli.
Mēs – IKU EDUARDS – piedāvājam malkas gatavošanas iekārtas gan individuālai malkas zāģēšanai, skaldīšanai, gan malkas ražošanai.
Mūsu piedāvājums ir Somijā ražoti JAPA malkas zāģi,skaldītāji, bluķu plēsēji un cita malkas ražošanai vajadzīga tehnika.
JAPA malkas sagatavošanas iekārtas ražo Somijā, Laitilā, kompānijā Laitilan Rautarakenne OY kopš 1977. gada. Produkti izceļas ar vienkāršu uzbūvi, ērtu lietošanu un apkalpošanu, bet par to vairāk uzzināsiet sadaļās PRODUKTI un PIRKT MALKU, kur savu piedāvājumu un viedokli izsaka cilvēki un firmu īpašnieki, kas ilgāku vai neilgu laiku ražo malku ar JAPA iekārtām un realizē to vietējā vai eksporta tirgū.
Apskatiet piedāvājumu, apsveriet savas vēlmes un iespējas, un esiet droši – mēs esam Jūsu rīcībā ar paskaidrojumiem un konsultācijām par produktiem, to iespējām un atbilstību Jūsu vajadzībai. Esam jūsu rīcībā ar rezerves daļu piedāvājumu un pēcpārdošanas apkalpošanu.
Taču tikai JŪS paši varat pieņemt lēmumu par to, kas šobrīd Jums ir jāiegādājas, lai gūtu peļņu un baudu no sava malkas ražošanas biznesa ,vai, lai atvieglotu savu ikdienas soli, gatavojot malku ar kādu JAPA malkas gatavošanas iekārtu.

IKU EDUARDS nākotnes plānos ietilpst arī lietotas meža tehnikas tirdzniecība Latvijā, piedāvājumu varētu veidot meža piekabes ar hidromanipulatoriem, šķeldotāji, malkas zāģi, skaldītāji u.c. iekārtas tālākai malkas ražošanas attīstībai.