IKU Eduards

www.malkdaris.lv

Igauņu firmas SAMI diogonālā sniega lāpsta.
Apstrādājamā josla 3,2m
Diogonālās lāpstas paredzētas ceļu attīrīšanai no sniega un uzstādāmas traktora priekšgalā. Lāpstas novietojums 32º leņķī pret braukšanas virzienu nodrošina teicamu sniega aizmešanu. Izturīgā konstrukcija nodrošina vienmērīgu darbību pat pie lieliem braukšanas ātrumiem. Lāpstas pagriešanas leņķis ir +/-38º. Vērstuve amortizēta ar atsperēm lai nebojātu lāpstu gadījumos kad ceļā trāpās kāds šķērslis. Vērstuves darba leņķis diogonālajām sniega lāpstām ir regulējams.

Lāpsta aprīkota ar atstarotājiem, īpašiem nodilumizturīgiem tērauda divpusējajiem nažiem un atbalsta sliedēm. Atbalsta slēpes pasargā lāpstu no pārāk dziļas ierakšanās sniegā vai augsnē. Nepieciešamības gadījumā lāpstas naži ir viegli maināmi.
Mūsu misija:
"Kalpot saviem klientiem ar mīlestību, pieklājību un lielu apņemšanos radīt viņu biznesos vērtību."
Varējām aprakstīt visādus labumus, ko Jums dos mūsu piedāvātie produkti. Var arī gudri apskatīt dažādu sugu koku malkas siltumatdevi, bet īstenībā, mēs katrs zinām, ka malka dod siltumu un ka silti tas ir patīkami, komfortabli.
Mēs – IKU EDUARDS – piedāvājam malkas gatavošanas iekārtas gan individuālai malkas zāģēšanai, skaldīšanai, gan malkas ražošanai.
Mūsu piedāvājums ir Somijā ražoti JAPA malkas zāģi,skaldītāji, bluķu plēsēji un cita malkas ražošanai vajadzīga tehnika.
JAPA malkas sagatavošanas iekārtas ražo Somijā, Laitilā, kompānijā Laitilan Rautarakenne OY kopš 1977. gada. Produkti izceļas ar vienkāršu uzbūvi, ērtu lietošanu un apkalpošanu, bet par to vairāk uzzināsiet sadaļās PRODUKTI un PIRKT MALKU, kur savu piedāvājumu un viedokli izsaka cilvēki un firmu īpašnieki, kas ilgāku vai neilgu laiku ražo malku ar JAPA iekārtām un realizē to vietējā vai eksporta tirgū.
Apskatiet piedāvājumu, apsveriet savas vēlmes un iespējas, un esiet droši – mēs esam Jūsu rīcībā ar paskaidrojumiem un konsultācijām par produktiem, to iespējām un atbilstību Jūsu vajadzībai. Esam jūsu rīcībā ar rezerves daļu piedāvājumu un pēcpārdošanas apkalpošanu.
Taču tikai JŪS paši varat pieņemt lēmumu par to, kas šobrīd Jums ir jāiegādājas, lai gūtu peļņu un baudu no sava malkas ražošanas biznesa ,vai, lai atvieglotu savu ikdienas soli, gatavojot malku ar kādu JAPA malkas gatavošanas iekārtu.

IKU EDUARDS nākotnes plānos ietilpst arī lietotas meža tehnikas tirdzniecība Latvijā, piedāvājumu varētu veidot meža piekabes ar hidromanipulatoriem, šķeldotāji, malkas zāģi, skaldītāji u.c. iekārtas tālākai malkas ražošanas attīstībai.