IKU Eduards

www.malkdaris.lv

Igauņu firmas SAMI rotējošā slota jeb slaucītājs uz riteņiem.
Apstrādājamā josla 2.7m
SAMI ražotās rotējošās slotas jeb birstes uz riteņiem ir vienkārši un izturīgi instrumenti smilšu, putekļu, sniega u.c. sanesumu slaucīšanai no ietvēm, ielām un ceļiem. Šīs iekārtas ir neatsverams palīgs arī būvlaukumu uzkopšanai pēc darbu beigšanas. Birstes uzstādītas uz viegla, bet izturīga metāla rāmja un nosegtas ar nodilumizturīga plastikāta korpusu. Rotējošās slotas var tikt uzstādītas gan traktortehnikas priekšā gan aizmugurē. Iekārtas rāmis ir elastīgs un darbojas kā amortizators, tādēļ bez problēmām pārvar akmeņus un citus šķēršļus. Iekārtas pagriešanu leņķī pret slaucīšanas virzienu nodrošina hidrocilindrs, bet rotāciju hidrauliskais motors (modelim 2700HV divi hidromotori). Iekārtas barošanai nepieciešamas 4 hidrauliskās līnijas ar 1/2" ātrajiem savienotājiem un eļļas caurplūdi 20l/min. Rotējošās slotas var aprīkot ar ūdens izsmidzināšanas sistēmu TS, kas iekļauj smidzinātājus, šļūtenes, vadus un sūkni. Papildaprīkojumā iespējams izvēlēties arī trīspunktu uzkares ūdens tvertni.
Mūsu misija:
"Kalpot saviem klientiem ar mīlestību, pieklājību un lielu apņemšanos radīt viņu biznesos vērtību."
Varējām aprakstīt visādus labumus, ko Jums dos mūsu piedāvātie produkti. Var arī gudri apskatīt dažādu sugu koku malkas siltumatdevi, bet īstenībā, mēs katrs zinām, ka malka dod siltumu un ka silti tas ir patīkami, komfortabli.
Mēs – IKU EDUARDS – piedāvājam malkas gatavošanas iekārtas gan individuālai malkas zāģēšanai, skaldīšanai, gan malkas ražošanai.
Mūsu piedāvājums ir Somijā ražoti JAPA malkas zāģi,skaldītāji, bluķu plēsēji un cita malkas ražošanai vajadzīga tehnika.
JAPA malkas sagatavošanas iekārtas ražo Somijā, Laitilā, kompānijā Laitilan Rautarakenne OY kopš 1977. gada. Produkti izceļas ar vienkāršu uzbūvi, ērtu lietošanu un apkalpošanu, bet par to vairāk uzzināsiet sadaļās PRODUKTI un PIRKT MALKU, kur savu piedāvājumu un viedokli izsaka cilvēki un firmu īpašnieki, kas ilgāku vai neilgu laiku ražo malku ar JAPA iekārtām un realizē to vietējā vai eksporta tirgū.
Apskatiet piedāvājumu, apsveriet savas vēlmes un iespējas, un esiet droši – mēs esam Jūsu rīcībā ar paskaidrojumiem un konsultācijām par produktiem, to iespējām un atbilstību Jūsu vajadzībai. Esam jūsu rīcībā ar rezerves daļu piedāvājumu un pēcpārdošanas apkalpošanu.
Taču tikai JŪS paši varat pieņemt lēmumu par to, kas šobrīd Jums ir jāiegādājas, lai gūtu peļņu un baudu no sava malkas ražošanas biznesa ,vai, lai atvieglotu savu ikdienas soli, gatavojot malku ar kādu JAPA malkas gatavošanas iekārtu.

IKU EDUARDS nākotnes plānos ietilpst arī lietotas meža tehnikas tirdzniecība Latvijā, piedāvājumu varētu veidot meža piekabes ar hidromanipulatoriem, šķeldotāji, malkas zāģi, skaldītāji u.c. iekārtas tālākai malkas ražošanas attīstībai.