IKU Eduards

www.malkdaris.lv

Igauņu firmas SAMI rotējošā slota ar savācējkausu.
Apstrādājamā josla 1.7m
SAMI ražotās rotējošās slotas ar savācējkausu savas priekšrocības vislabāk parāda ziemā, kad sniegu un smiltis vajag ne tikai noslaucīt no virsmas, bet arī pārkraut transportā vai konteinerī tālākai izvešanai no objekta. Ja iekārtu izmanto ar ūdens smidzinātājiem, darbu laikā netiek gaisā pacelti putekļi. Šī iekārta veiksmīgi izmantojama gan ielu un trotuāru uzkopšanai gan stāvlaukumu un citu teritoriju apsaimniekošanā. Izturīgais plastikāta korpuss ne tikai lieliski slāpē trokšņus, bet arī padara iekārtu vieglāku nekā būtu ja birstes nosegšanai izmantotu metālu. Sami rotācijas slotas aprīkotas ar lēni dilstošām un viegli nomaināmām birstēm. Birstes ass aukstumu atkarībā no nodiluma pakāpes var mainīt ar mehāniska distancera palīdzību. Savācējkausu var aprīkot ar HARDOX tērauda nažiem un metāla riteņiem, bet pašu iekārtu ar SMS, SBM un/vai EURO stiprinājumiem. Rotējošā slota ļoti labi atkārto sklaukāmās virsmas reljefu, kas nodrošina labākos rezultātus īpaši uzslaukot putekļus.
Mūsu misija:
"Kalpot saviem klientiem ar mīlestību, pieklājību un lielu apņemšanos radīt viņu biznesos vērtību."
Varējām aprakstīt visādus labumus, ko Jums dos mūsu piedāvātie produkti. Var arī gudri apskatīt dažādu sugu koku malkas siltumatdevi, bet īstenībā, mēs katrs zinām, ka malka dod siltumu un ka silti tas ir patīkami, komfortabli.
Mēs – IKU EDUARDS – piedāvājam malkas gatavošanas iekārtas gan individuālai malkas zāģēšanai, skaldīšanai, gan malkas ražošanai.
Mūsu piedāvājums ir Somijā ražoti JAPA malkas zāģi,skaldītāji, bluķu plēsēji un cita malkas ražošanai vajadzīga tehnika.
JAPA malkas sagatavošanas iekārtas ražo Somijā, Laitilā, kompānijā Laitilan Rautarakenne OY kopš 1977. gada. Produkti izceļas ar vienkāršu uzbūvi, ērtu lietošanu un apkalpošanu, bet par to vairāk uzzināsiet sadaļās PRODUKTI un PIRKT MALKU, kur savu piedāvājumu un viedokli izsaka cilvēki un firmu īpašnieki, kas ilgāku vai neilgu laiku ražo malku ar JAPA iekārtām un realizē to vietējā vai eksporta tirgū.
Apskatiet piedāvājumu, apsveriet savas vēlmes un iespējas, un esiet droši – mēs esam Jūsu rīcībā ar paskaidrojumiem un konsultācijām par produktiem, to iespējām un atbilstību Jūsu vajadzībai. Esam jūsu rīcībā ar rezerves daļu piedāvājumu un pēcpārdošanas apkalpošanu.
Taču tikai JŪS paši varat pieņemt lēmumu par to, kas šobrīd Jums ir jāiegādājas, lai gūtu peļņu un baudu no sava malkas ražošanas biznesa ,vai, lai atvieglotu savu ikdienas soli, gatavojot malku ar kādu JAPA malkas gatavošanas iekārtu.

IKU EDUARDS nākotnes plānos ietilpst arī lietotas meža tehnikas tirdzniecība Latvijā, piedāvājumu varētu veidot meža piekabes ar hidromanipulatoriem, šķeldotāji, malkas zāģi, skaldītāji u.c. iekārtas tālākai malkas ražošanas attīstībai.